Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/USD – piątkowa sesja przyniosła przyspieszenie ruchu spadkowego z czwartku, nadal jednak kurs oscyluje w dość wąskim zakresie wahań. Dzisiaj doszło do najpoważniejszego naruszenia rocznej linii trendu. Wydaje się, że świadczyć może to o pewnych obawach względem Euro. W przyszłym tygodniu odbędzie się posiedzenie EBC, a po kilku słabszych odczytach makroekonomicznych ze strefy Euro, mogą pojawiać się obawy co do komunikatu jaki zostanie wydany. Nie zważając na linię trendu, wydaje się, że cena może kierować się na wsparcie w rejonie 1,2170.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/JPY – w kończącym się tygodniu doszło do silnego osłabienia walut krajów antypodów ze względu na obawy, że ich stopy procentowe nie zmienią się przez dłuższy czas. Bardzo silną reakcję podażową obserwowaliśmy także dzisiaj na crossie Dolara australijskiego z Jenem. Biorąc pod uwagę dość gładkie swingi w nieodległej przeszłości, można byłoby oczekiwać kontynuacji trwających spadków w najbliższym czasie.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here