Naga Markets

“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy, wieczorny przegląd walutowy zaczynamy od GBP/USD, na którym spadki znacząco się pogłębiły. Wczorajsze przewidywania co do pin bara kończącego korektę okazały się trafne. Teraz wydaje się, że jest za późno na pozycje krótkie. Jutro dojdzie do testu jednego ze znaczących i wyraźnych dołków. Po tak silnych spadkach nie sądzę aby nagle nastąpiło jakieś odwrócenie, prędzej konsolidacja, brak ruchu lub dalsze spadki jeżeli nie będzie żadnej reakcji na ten poziom.

1

USD/JPY – podobnie jak na poprzedniej parze, tutaj także znaczące rozstrzygnięcia. Oczywiście wygrywa popyt, a kurs już jutro powinien testować dawno nie widziany, ostatni szczyt trendu wzrostowego, który nadal trwa.
2

Na koniec wspomnę o mojej jedynej pozycji, którą dzisiaj zamknąłem widząc co się dzieje. Bardzo silna reakcja popytu w drugiej części dnia. Spadki od pewnego czasu wyglądały słabo, ale liczyłem na więcej. Niestety muszę zadowolić się tylko niewielkim zyskiem, żal że wcześniej nie zainkasowałem większej części zysku. Zobaczymy jaki będzie rozwój wypadków, NZD pozostaje nadal słabe, ale jeżeli to się zmieni to nadal strefa oporu pozostaje w grze i być może ponownie pojawią się tam okazje do zagrania na spadki. Zobaczymy.
3

Mimo dość ciekawego dnia, niewiele pojawiło się tak naprawdę okazji do otwarcia nowych pozycji. Do zobaczenia jutro.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułTesla Motors – kurs na rekordowych poziomach
Następny artykułEdek na jutro… 3 września 2014 roku.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here