Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/USD – notowania podczas piątkowej sesji przebiegały dość spokojnie, w przeciwieństwie do wielu innych par z dolarem amerykańskim. Niewielki zakres ruchu cen sugeruje raczej kontynuację trwających spadków, niż szybkie odwrócenie w kierunku głównego trendu, który nadal, od początku ubiegłego roku pozostaje wzrostowy. Szukając pewnych podobieństw, warto spojrzeć na pierwszą falę spadkową. Spora dynamika obecnego ruchu, sugeruje że być może powtórzy się podobny zasięg. Kurs kierowałby się wtedy na południe, a mniej więcej równy zasięg korekty pokrywa się zarówno z czytelnym wsparciem opartym o wcześniejsze szczyty oraz ponad roczną linią trendu wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/AUD – sporą słabością odznaczała się australijska waluta w zasadzie w całym tygodniu, a zwłaszcza podczas dwóch ostatnich sesji. Doprowadziło to do wybicia poziomu poprzedniego szczytu i wyjścia ceny na nowe maksima trendu wzrostowego. Wykres tygodniowy pokazuje, że dynamika zwyżki jest bardzo duża, wykres jest niemal pionowo nachylony. Skala tygodniowa wskazuje także na całkiem sporą potencjalną przestrzeń do dalszych wzrostów, choćby do poziomów szczytów z 2016 roku.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here