Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – piątek przyniósł bardzo dynamiczne wzrosty, które w praktyce kończą korektę z ubiegłego tygodnia. Cena znajduje się na nowych maksimach trendu wzrostowego, co może sugerować jego kontynuację. Patrząc na wykres w skali tygodniowej, widać że obecnie powinniśmy zmierzać do głównej strefy oporu jaka współtworzy trend boczny od ponad 2 lat. Mowa o okolicach przynajmniej 1,1450.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

NZD/USD – w tym tygodniu byliśmy świadkami wybicia oporu okolic 0,7060 czyli dwóch poprzednich szczytów. W środę pojawił się podażowy pin bar, zwiastujący korekcyjne cofnięcie. Spadki trwały jednak tylko jedną sesję, gdyż w piątek doszło do ponownego ataku popytu. Wybicie w mocnym stylu powinno oznaczać kontynuacje wzrostów w dłuższym okresie czasu. Patrząc na okres od połowy ubiegłego roku, można wyznaczyć krawędzie kanału spadkowego. Wydaje się, że obecnie mamy otwartą przestrzeń w kierunku górnej krawędzi.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here