Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/JPY – ostatnie dwa dni należały do kupujących, zwłaszcza środa, kiedy świeca wzrostowa w całości przykryła wcześniejszą spadkową, tworząc formację objęcie hossy na lokalnym wsparciu. Pojawia się szansa na zakończenie spadków i powrót do trendu. Wydaje się, że warto obserwować wykres na niższym interwale. Dzisiejsze maksimum narusza lokalny opór na H4, są to okolice 115,30. Wybicie ponad ten poziom może skutkować trwalszym powrotem do trendu wzrostowego.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

NZD/USD – wczoraj byliśmy świadkami pojawienia się silnej, podażowej świecy, w dniu dzisiejszym kurs jednak znowu rósł. Mimo wszystko wzrosty zdają się spowalniać przy strefie oporu wynikającej z poprzedniego szczytu. Ciekawym miejscem na sygnał spadkowy może być połączenie przełamanej linii trendu wzrostowego oraz linii łączącej ostatnie wierzchołki. Być może fałszywe, chwilowe wybicie ponad opór, przy którym się znajdujemy przyniesie jakiś sygnał sprzedażowy.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Trend wzrostowy na AUD/USD
Następny artykułGuten Morgen DAX 20.01.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here