Naga Marketsblok po 22
“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”

Witam na nocnej zmianie.

AUD/CHF – dzisiejsza sesja to kolejny dzień spadków. Widoczna jest jednak niewielka reakcja kupujących, na co wskazuje dolny dość długi cień. Na razie nie jest to sygnał. Warto jednak zwrócić uwagę, że cena powoli zbliża się do wsparcia, na które w ostatnim czasie dobrze reagowała. Para ta dawała ostatnio długie i dynamiczne ruchy, na którym można zarobić w dość szybkim tempie. Warto więc mieć najbliższe wsparcie na oku.

1

AUD/CAD – podobna sytuacja z tym, że trend jest tu o wiele czytelniejszy. Po okresie spadków dzisiaj pojawia się szansa na ukształtowanie świecy dziennej z długim dolnym kontem. Ma to miejsce na widocznym wsparciu i w tym kontekście mogłoby zapowiadać przynajmniej odreagowanie ostatnich spadków.

2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

CHF/JPY – tutaj także kształtuje się potencjalny, podażowy pin bar pod lokalnym oporem. Długotrwały trend jest zdecydowanie spadkowy, dlatego warto rozważyć pozycję krótką mimo, że jest to zaledwie lokalny, wewnętrzny poziom oporu.

3

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIcahn stracił blisko 500 mln USD w ciągu zaledwie dnia
Następny artykułDanske Bank na zero w tym tygodniu.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here