Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – piątek był kolejnym dniem słabości dolara. Cena od samego rana nieustannie pnie się do góry, w całości pokrywając wczorajszą świecę spadkową. Nowe maksimum trendu wzrostowego sprawia, że kolejnym celem mogą być okolice 1,13 czyli szczyt z 9 listopada.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/CHF – dzisiaj podjęta został próba odreagowania ostatnich spadków. Tak samo jak w czwartek, także i dziś, odbicie nie powiodło się i pozostaje po nim tylko długi, górny cień świecy dziennej. Trend spadkowy trwa już trzeci miesiąc i obecnie testuje niezwykle dokładnie respektowane wsparcie w rejonie 0,7250. Poziom ten doprowadził wcześniej do pięciu odbić w górę. Tym razem, sądząc po silne spadków, wydaje się, że może zostać przełamany co będzie oznaczało dalsze spadki.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Trump daje o sobie na chwilę zapomnieć
Następny artykułCzłowiek vs. Rynek: zbyt szybkie zamykanie pozycji zyskownych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here