Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/USD – czwartkowa sesja przyniosła zdecydowaną dominację strony podażowej, która od samego rana doprowadzała do spadku ceny na niższe poziomy. Wykres dzienny pokazuje silną świecę spadkową z wystającym ponad lokalny opór górnym cieniem. Dodając do tego tegoroczny trend spadkowy, układ coraz niższych wierzchołków, a także porównywalność trzech korekt, otrzymujemy potencjalny sygnał do spadków.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – dzisiaj, podobnie jak wczoraj popyt próbował doprowadzić do odbicia od poziomów bliskich poprzednim dwóm dołkom. Z tych prób pozostają dłuższe górne cienie świec, co może sugerować przewagę po stornie podaży, zgodnie zresztą z trwającym trendem. Wydaje się, że wszystko zmierza do wybicia minimum z końca marca, co otworzyłoby drogę do kontynuacji tendencji spadkowej.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here