Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – czwartkowa sesja przyniosła zdecydowaną dominację strony podażowej, która od samego rana doprowadzała do spadku ceny na niższe poziomy. Wykres dzienny pokazuje silną świecę spadkową z wystającym ponad lokalny opór górnym cieniem. Dodając do tego tegoroczny trend spadkowy, układ coraz niższych wierzchołków, a także porównywalność trzech korekt, otrzymujemy potencjalny sygnał do spadków.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – dzisiaj, podobnie jak wczoraj popyt próbował doprowadzić do odbicia od poziomów bliskich poprzednim dwóm dołkom. Z tych prób pozostają dłuższe górne cienie świec, co może sugerować przewagę po stornie podaży, zgodnie zresztą z trwającym trendem. Wydaje się, że wszystko zmierza do wybicia minimum z końca marca, co otworzyłoby drogę do kontynuacji tendencji spadkowej.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen: USDCAD – 19.04.2018
Następny artykułXTB opuszcza rynek turecki… ponownie. Czas na Azję i Afrykę
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here