Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – poniedziałek okazał się kolejnym dniem zakończonym na plusie. Na tym wykresie można obserwować jeden z mocniejszych ruchów w ostatnich dniach jakim jest odbicie od dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Wydaje się, że zmierzanie ku górnej krawędzi kanału może być jednym z stabilniejszych ruchów w okresie końca roku.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/USD – po wczesnoporannych dość słabych wzrostach, które sięgnęły poziomu poprzedniego dołka doszło do silnej reakcji podaży, potwierdzającej to jaki mamy obecnie trend na tej parze. Na wykresie dziennym widać przełamane ważne wsparcie i jego jednoświecowy re-test. Wydaje się, że cena powinna nadal kierować się w stronę południową, aż do kolejnego wsparcia w rejonie 0,7150.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzy spadki na srebrze dotrą do 14.60?
Następny artykułProtokoły RBA: Aprecjacja AUD może utrudniać rozwój gospodarki
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here