Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd wykresów zaczynamy od EUR/GBP, na którym tworzy się świeca pin bar. Świeca naruszyła poważnie strefę wsparcia, jednak niższe poziomy zostały odrzucone. Technicznie wygląda to mimo dynamicznych spadków na chęć odreagowania, aczkolwiek należy pamiętać o szkockim referendum, jeżeli Szkoci zagłosują na NIE to Funt powinien znacząco się umocnić (co już zresztą ma miejsce także na innych parach), a to spowoduje upadek wsparcia.

1
CAD/JPY – na fali ogólnej słabości Jena rośnie wiele par z nim powiązanych. Jedną z nich jest cross z CAD. Mamy 3 wielkie  świece wzrostowe pod rząd. Dzisiejsza testuje poziom poprzedniego szczytu. Na razie mamy lekkie cofnięcie, ale raczej pin bar się z tego nie zrobi. Możliwy jednak jest ruch korekcyjny po tych 3 niezwykle silnych dniach.
2
AUD/JPY – kilka dni temu mieliśmy retest strefy wsparcia, od której nastąpiło dwudniowe odbicie. Wczorajszy dzień to niewielki ruch korekcyjny, a dzisiejsza świeca w całości przykrywa poprzednią tworząc formację objęcia hossy na zakończenie małej korekty. Wymowa oczywiście prowzrostowa.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułHot or Not? Euro zdobywa aż trzy tytuły.
Następny artykułEdek na jutro… 19 września 2014 roku.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here