Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd wykresów zaczynamy od EUR/GBP, na którym tworzy się świeca pin bar. Świeca naruszyła poważnie strefę wsparcia, jednak niższe poziomy zostały odrzucone. Technicznie wygląda to mimo dynamicznych spadków na chęć odreagowania, aczkolwiek należy pamiętać o szkockim referendum, jeżeli Szkoci zagłosują na NIE to Funt powinien znacząco się umocnić (co już zresztą ma miejsce także na innych parach), a to spowoduje upadek wsparcia.

1
CAD/JPY – na fali ogólnej słabości Jena rośnie wiele par z nim powiązanych. Jedną z nich jest cross z CAD. Mamy 3 wielkie  świece wzrostowe pod rząd. Dzisiejsza testuje poziom poprzedniego szczytu. Na razie mamy lekkie cofnięcie, ale raczej pin bar się z tego nie zrobi. Możliwy jednak jest ruch korekcyjny po tych 3 niezwykle silnych dniach.
2
AUD/JPY – kilka dni temu mieliśmy retest strefy wsparcia, od której nastąpiło dwudniowe odbicie. Wczorajszy dzień to niewielki ruch korekcyjny, a dzisiejsza świeca w całości przykrywa poprzednią tworząc formację objęcia hossy na zakończenie małej korekty. Wymowa oczywiście prowzrostowa.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułHot or Not? Euro zdobywa aż trzy tytuły.
Następny artykułEdek na jutro… 19 września 2014 roku.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here