Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – piątkowa sesja należała do sprzedających, tak samo zresztą jak cały tydzień, w którym doszło do solidnej przeceny. Był to trzeci z rzędu spadkowy tydzień. W ostatnich miesiącach względnie respektowane są krawędzie kanału wzrostowego. Jeżeli więc po 3 tygodniach spadków, miałoby nadejść przynajmniej chwilowe odreagowanie, to szansa na to pojawi się już w najbliższych dniach. Cena powinno bowiem testować dolną krawędź, która pokrywa się z dwoma wcześniejszymi ekstremami. Pod względem technicznym jest to bardzo czytelne miejsce, które powinno wywołać reakcję popytu. Od jej skali będzie zależało to czy kanał wzrostowy zostanie utrzymany.

 

GBP/AUD – na crossie z australijską walutą, Funt wygląda wyjątkowo słabo. Wczoraj pojawił się pin bar, pokazujący próbę obrony poprzedniego dołka. Dzisiejsze spadki wyznaczają nowe minimum i w całości pokrywają pin bara. Zejście poniżej dzisiejsze minimum powinno uruchomić kolejną falę spadkową.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here