Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

 

USD/CHF – jedną ze słabszych walut pozostaje szwajcarski Frank. W parze z USD, waluta ta wyraźnie traci na wartości od przeszło miesiąca. Dzisiaj popyt wywindował kurs w okolice poprzedniego wierzchołka z 6 października. Wprawdzie nie udało się dokonać wybicia, jednak wstępnym sukcesem jest przełamanie linii trendu oraz czytelnego oporu. Poprawienie dzisiejszego maksimum może więc dostarczyć argumentów za dalszymi wzrostami.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/CHF – podobną sytuację obserwujemy na crossie Franka i australijskiego dolara. Od końca lipca mamy tutaj czytelny układ boczny. Obecne wzrosty mają swój początek przy wsparciu. Wydaje się, że cena zmierza na poziom dwóch ostatnich szczytów z lipca i września. Dzisiaj kurs przekraczał poziom maksimum trwającego odbicia, co raczej sugeruje kontynuację zwyżki.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here