Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – piątek przebiegał kolejny raz pod dyktando podaży. Mimo, że zamknięcie dnia wypada mniej więcej po środku, to jednak odnotowano ponownie nowe minimum ruchu spadkowego. Wydaje się, że przyszły tydzień nie powinien przynieść zmian, a cena raczej będzie zmierzać do kluczowego wsparcia okolic 0,6960.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

CHF/JPY – w ostatnich dniach doszło do przełamania oporu wynikającego z poprzedniego szczytu. Mogły pojawić się pewne obawy czy nie dojdzie do nagłego cofnięcia, a wybicie nie okaże się fałszywym. Nic takiego się jednak nie stało, a dzisiaj kończymy czwarty wzrostowy tydzień z rzędu. Wydaje się, że najbliższym celem jest opór przy 111,40.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – EURNOK, EURSEK, EURTRY
Następny artykułSkuteczny daytrading na rynku FX – odbierz darmowy ebook!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here