Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

CAD/JPY – środowa sesja była najciekawsza na parach z dolarem kanadyjskim za sprawą decyzji tamtejszego Banku Centralnego odnośnie sto procentowych. Te nie zostały podniesione co spowodowało wyraźne osłabienie waluty Kanady. Ciekawa sytuacja techniczna ma miejsce w parze z Jenem. Reakcja podaży ma miejsce przy strefie oporu wyznaczonej przez dołek z sierpnia ubiegłego roku. Wydaje się zatem, że przez jakiś czas przewaga może być po stornie sprzedających.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

USD/JPY – dzisiejsza sesja rozpoczęła się od dość mocnych wzrostów, których jednak popyt nie był w stanie utrzymać. W efekcie powstaje kolejna dość słabo wyglądająca świeca dzienna. Mimo więc, że na wykresie dziennym kurs rośnie, całość sprawia wrażenie, jakby wzrosty traciły impet. Technika sugeruje, że na obecnych poziomach może pojawić się większa aktywność strony podażowej. Znajdujemy się bowiem w strefie oporu, która do niedawna współtworzyła trend boczny. Ponadto, obecny ruch wzrostowy spowalnia po osiągnięciu podobnego zasięgu jak poprzednia korekta z końca ubiegłego roku.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here