Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/USD – początek nowego tygodnia przyniósł słabość po stornie dolara. Waluta ta traciła na większości głównych par. Na D1 powtórzyła się sesja sprzed dwóch dni, co na niższych interwałach czasowych może wyglądać jak próba zarysowania podwójnego dna. Wykres dzienny sugeruje także, że może tworzyć się formacja odwróconej głowy z ramionami. Podobna, tyle że spadkowa formowała się od sierpnia do końca października. W sumie niewiele z niej wyszło. Tym raz formacja wpisuje się w szerszy trend wzrostowy. Możliwe więc, że w najbliższym czasie kurs będzie rosnąć, kierując się w stronę linii szyi.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/CHF – poniedziałek okazał się udany dla szwajcarskiej waluty. Ciekawie wygląda to na crossie z australijskim dolarem. Po piątkowym, klasycznym pin barze, dzisiaj kształtuje się świeca o podobnej wymowie. Od 20 września układ ekstremów wskazuje na trend spadkowy. Test czytelnej strefy oporu może więc wywołać reakcję podaży, tym bardziej, że mamy za sobą dynamiczny swing wzrostowy, porównywalny zasięgiem z wcześniejszą korektą z połowy października.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here