CMC Markets

blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – para notuje od początku nowego roku niesamowicie dynamiczny trend wzrostowy. W ostatnim czasie wzrosty jednak tracą impet, a na poziomie wcześniejszych szczytów dochodzi do reakcji podażowej. Z uwagi na trend trudno jednak szukać okazji do pozycji krótkich, w pierwszej kolejności spadki mogą być tylko korektą. Wydaje się, że realne jest cofnięcie do okolic 0,76.

Ciekawie wygląda wykres w najwyższej skali czasowej. Tutaj po całych latach spadków, dochodzi do konsolidacji przy linii łączącej poprzednie dołki. Wygląda na to, że wybicie oporów widocznych na wykresie dziennym może oznaczać przynajmniej większy ruch korekcyjny.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

CHF/JPY – ostatnia sesja tygodnia upłynęła pod znakiem dominacji podaży. Bardzo dynamiczne spadki mają tu miejsce od wczesnego poranka. W tym roku cena porusza się między oporem, która jak na razie powstrzymał trend wzrostowy, a lokalnym wsparciem. Ostatnie odbicie od niego było dość słabe co może zwiększać prawdopodobieństwo upadku wsparcia. Jeżeli tak się stanie, będzie to czytelny sygnał spadkowy.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here