Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/CHF – w ostatnim czasie widoczna jest wyjątkowa słabość szwajcarskiej waluty, która zazwyczaj ożywia się w czasie politycznych niepokojów. Tak jest i tym razem, a na jej osłabienie składają się choćby sankcje nałożone na Rosję ale także oczekiwania, że nie dojdzie do eskalacji konfliktu między światowymi mocarstwami. Frank traci na całej linii, a ciekawie wygląda para AUD/CHF, gdzie kurs pokonał poziom piątkowego maksimum. Po tamtym pin barze niewiele więc zostaje, a wykres tygodniowy sugeruje prawdopodobne dalsze wzrosty.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – bardzo silnie zanurkował dzisiaj Frank także do japońskiego Jena. Tu od końca marca trwała korekta wzrostowa, która doprowadziła do re-testu czytelnej strefy wsparcia. Silne odbicie w tym miejscu zdaje się być kolejnym potwierdzeniem trendu spadkowego, po wcześniejszym przełamaniu linii trendu. Całość doskonale widać na wykresie tygodniowym. Wydaje się, że nowe minima ruchu spadkowego są tylko kwestią czasu.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here