Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/CHF – w ostatnim czasie widoczna jest wyjątkowa słabość szwajcarskiej waluty, która zazwyczaj ożywia się w czasie politycznych niepokojów. Tak jest i tym razem, a na jej osłabienie składają się choćby sankcje nałożone na Rosję ale także oczekiwania, że nie dojdzie do eskalacji konfliktu między światowymi mocarstwami. Frank traci na całej linii, a ciekawie wygląda para AUD/CHF, gdzie kurs pokonał poziom piątkowego maksimum. Po tamtym pin barze niewiele więc zostaje, a wykres tygodniowy sugeruje prawdopodobne dalsze wzrosty.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – bardzo silnie zanurkował dzisiaj Frank także do japońskiego Jena. Tu od końca marca trwała korekta wzrostowa, która doprowadziła do re-testu czytelnej strefy wsparcia. Silne odbicie w tym miejscu zdaje się być kolejnym potwierdzeniem trendu spadkowego, po wcześniejszym przełamaniu linii trendu. Całość doskonale widać na wykresie tygodniowym. Wydaje się, że nowe minima ruchu spadkowego są tylko kwestią czasu.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLitecoin wybija strefę podażową i kontynuuje impuls wzrostowy
Następny artykułDAX wybija ważny opór i realizuje scenariusz wzrostowy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here