Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

EUR/CAD – europejska waluta zaliczyła dzisiaj kolejną spadkową sesję, od samego poranka kontynuując spadki z wtorku. W ten sposób kończy się korekta wzrostowa, trwająca zaledwie kilka dni. Zakończyła się ona przy oporze obejmującym szczyt z poprzednich lat. Sam początek trwających spadków ma miejsce przy maksimum z 2016 roku. Wtedy także doszło do bardzo gwałtownych spadków. Wydaje się, że obecnie głównym celem podaży są tegoroczne minima.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – środa była kolejnym dniem korekty na parach z Frankiem. Ciekawie wygląd sytuacja na D1, gdzie spadki dotarły właśnie do czytelnego wsparcia opartego o wcześniejsze szczyty. Z jednej strony można liczyć na reakcję popytu w tym rejonie, z drugiej strony, przełamanie wsparcia może oznaczać dalsze spadki z celem przy dolnej krawędzi kanału wzrostowego. W najbliższych dniach może więc pojawić się sygnał sugerujący kierunek na najbliższy okres.

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSwing trading dla pracujących – bezpłatny webinar już dziś o 20:30
Następny artykułBiałoruś stawia na cyfrową gospodarkę
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here