TMS


Witam na nocnej zmianie.

EUR/CAD – europejska waluta zaliczyła dzisiaj kolejną spadkową sesję, od samego poranka kontynuując spadki z wtorku. W ten sposób kończy się korekta wzrostowa, trwająca zaledwie kilka dni. Zakończyła się ona przy oporze obejmującym szczyt z poprzednich lat. Sam początek trwających spadków ma miejsce przy maksimum z 2016 roku. Wtedy także doszło do bardzo gwałtownych spadków. Wydaje się, że obecnie głównym celem podaży są tegoroczne minima.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – środa była kolejnym dniem korekty na parach z Frankiem. Ciekawie wygląd sytuacja na D1, gdzie spadki dotarły właśnie do czytelnego wsparcia opartego o wcześniejsze szczyty. Z jednej strony można liczyć na reakcję popytu w tym rejonie, z drugiej strony, przełamanie wsparcia może oznaczać dalsze spadki z celem przy dolnej krawędzi kanału wzrostowego. W najbliższych dniach może więc pojawić się sygnał sugerujący kierunek na najbliższy okres.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here