TMS


Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – poniedziałkowa sesja przebiegała w spokojnym tonie, w drugiej części dni pod dyktando sprzedających. Zakres dziennej świecy nie jest zbyt duży i doskonale wpisuje się w trwającą od 4 dni konsolidację. Jako, że ma ona miejsce w silnym trendzie spadkowym, można oczekiwać, że wybicie dołem z kilkudniowej formacji inside bara, powinno skutkować kontynuacją spadków w kierunku dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/GBP – brytyjska waluta udanie rozpoczęła nowy tydzień, notując kolejny dzień umocnienia. Mimo, że na innych parach jest to lepiej widoczne, także na crossie z Euro sytuacja faworyzuje stronę sprzedających. Kurs opuścił dołem okres trendu bocznego, co dobrze wpisuje się w szerszy układ spadkowy mający swój początek we wrześniu ubiegłego roku. Dzisiejsze maksimum wypadło przy dołku z 22 marca, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Wydaje się więc, że trend spadkowy powinien być kontynuowany.

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here