Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/CAD – poniedziałkowa sesja przebiegała w spokojnym tonie, w drugiej części dni pod dyktando sprzedających. Zakres dziennej świecy nie jest zbyt duży i doskonale wpisuje się w trwającą od 4 dni konsolidację. Jako, że ma ona miejsce w silnym trendzie spadkowym, można oczekiwać, że wybicie dołem z kilkudniowej formacji inside bara, powinno skutkować kontynuacją spadków w kierunku dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/GBP – brytyjska waluta udanie rozpoczęła nowy tydzień, notując kolejny dzień umocnienia. Mimo, że na innych parach jest to lepiej widoczne, także na crossie z Euro sytuacja faworyzuje stronę sprzedających. Kurs opuścił dołem okres trendu bocznego, co dobrze wpisuje się w szerszy układ spadkowy mający swój początek we wrześniu ubiegłego roku. Dzisiejsze maksimum wypadło przy dołku z 22 marca, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Wydaje się więc, że trend spadkowy powinien być kontynuowany.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here