Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – ostatnie sesja tygodnia minęła pod dyktando kupujących. Od samego rana cena powoli choć systematycznie wspinała się na wyższe poziomy, dzięki czemu drugi tydzień z rzędu kończymy wyraźnie popytową świecą W1. Na wykresie dziennym widzimy, że kurs próbuje pokonać lokalny opór jakim jest szczyt z połowy kwietnia. Wydaje się, że zanegowanie podażowego pin bara z czwartku powinno oznaczać wygraną strony popytowej i dalsze wzrosty w kierunku kluczowego oporu okolic 0,7750.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

NZD/USD – piątek był dość udaną próbę odreagowania silnych, czwartkowych spadków. Reakcja podaży przyszła nie w przypadkowym miejscu, bowiem przy górnej krawędzi dość długo już respektowanego kanału spadkowego. Trudno stwierdzić czy i na jak długo krawędź formacji zatrzyma wzrosty, technika daje jednak szansę przynajmniej na korektę. Jeżeli NZD zacznie spadać, otworzy się szansa do wzrostów na parze AUD/NZD.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here