Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/CAD – jedna z ciekawszych okazji ma miejsce na tej parze. Drugi dzień z rzędu pojawiają się świece z dłuższymi cieniami u góry. Ostatnio cena dość mocno spada, a kilkudniowa korekta dotarła do lokalnego oporu. Wydaje się, że świece te zwiastują kontynuację spadków.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/JPY – tutaj także kształtuje się pin bar i to na bardzo ważnym, widocznym z wykresu tygodniowego poziomie. Problem w tym, że trend jest zdecydowanie wzrostowy i jest to zagranie pod prąd. Wydaje się jednak, że można w takim miejscu liczyć przynajmniej na korektę.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzy spadki na EURCAD dotrą do 1.3000?
Następny artykułTJS Fight #17 – Tomasz Rozmus vs. Incognito Trader
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here