Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

Interesujesz się technikami Price Action? Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Price Action Day” – Warszawa 21 października.

USD/CAD – czwartek okazał się kolejnym, piątym z rzędu dniem korekcyjnym w czteromiesięcznym trendzie spadkowym. Oczywiście nie wiemy czy wzrosty okażą się korekta czy może oznaczają początek nowego trendu, dopóki jednak przewaga jest po stornie sprzedających należy uznać, że wzrosty będą korekcyjne. Dzisiaj, podobnie jak wczoraj pojawił się problem z utrzymaniem ceny bliżej maksimów dziennych. Jest to wstępny sygnał świadczący o słabnięciu tego ruchu. Obecnie korekta przypomina te z połowy maja i końca czerwca. Jeżeli historia się powtórzy to niebawem cena może powrócić do spadków. Patrząc na obecny przebieg trendu pewniejszym sposobem niż szukanie końca korekty jest ustawianie się pod wybicia dołków. Jak widać, takie zagrania w tym trendzie przynosiły szybkie zyski. Pod najbliższym dołkiem do kolejnego ekstremum mamy ok. 130 pipsów przestrzeni.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/NZD – po nieudanym początku tygodnia, dwie ostatnie sesje przynoszą popytową reakcję. Ma ona miejsce na wsparciu opartym o poziom poprzedniego szczytu. Możliwe, że dochodzi do typowego re-testu. Ciekawie zapowiada się piątkowa sesja, w której popyt może powalczyć o pin bara na wykresie tygodniowym.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here