Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – pierwsza sesja nowego tygodnia przyniosła kontynuację korekty na dolarze. Po kilku dniach konsolidacji powijała się więc szansa na odbicie w górę. Jak widać na wykresie D1, cena znajduje się w ważnym miejscu, które jest połączeniem czytelnej strefy wsparcia oraz linii trendu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ostatnie spadki miały duży zasięg, co zwiększa szanse choćby kilkudniowego odreagowania. W jutrzejszym kalendarzu mamy ważne odczyty z brytyjskiego rynku pracy, a także inflację. Lepsze dane mogą więc przysłużyć się stornie popytowej.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/JPY – czwarty dzień wzrostowy z rzędu podkreślił dynamikę kolejnego odbicia od rejonów ubiegłorocznych minimów. Patrząc na dwa poprzednie swingi wzrostowe, wydaje się, że obecnie możemy oczekiwać kontynuacji ruchu w górę. Minimalna przestrzeń sięga linii łączącej kilka ostatnich wierzchołków. Główny poziom to strefa oporu w rejonie 84,00. W nocy poznamy protokoły z posiedzenia Banku Australii. Drugim ważnym punktem będą odczyty produkcji przemysłowej z Chin, które powinny mieć wpływ na notowania australijskiej waluty. Nad ranem naszego czasu może więc dojść do większych wahań kursowych.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here