Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/JPY – dzisiejsze wzrosty doprowadziły do wybicia oporu okolic 107,40 czyli szczytu z lipca. Jest to kolejne osiągnięcie popytu po wybiciu linii trendu. Wydaje się więc, że wzrosty powinny być kontynuowane, a obecnie najbliższym celem jest opór w rejonie 111,50.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

GBP/CHF – po czterech wzrostowych dniach z rzędu cena dotarła do strefy oporu jaką wyznaczają dwa wcześniejsze dołki. Szerszy trend nadal jest spadkowy, a aktualna fala wzrostowa dość duża. Możliwe więc, że w tych okolicach pojawi się sygnał podażowy.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – AUDUSD, EURUSD, USDCHF, WTI
Następny artykułJW. Construction [JWC], MFO [MFO] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here