Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

NZD/JPY – po kilku dniach bardzo dynamicznych wzrostów, dzisiaj doszło do reakcji podażowej na parach z nowozelandzką walutą. Doskonale widać to na crossie z Jenem, gdzie ruch wzrostowy został dość mocno wyhamowany. Reakcja podaży ma miejsce w strefie oporu, którą łączy cztery wcześniejsze ekstrema cenowe. Wydaje się, że na kilka dni popyt zostanie powstrzymany i o ile nie dojdzie do mocniejszych spadków, zobaczymy przynajmniej jakąś konsolidację.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – mimo pewnych zawirowań, nieźle pod koniec dnia wygląda Funt. W parze z Frankiem czyli walutą, na którą dzisiaj także miał wpływ bank centralny Szwajcarii, brytyjska waluta wygląda całkiem nieźle. Na poziomie szczytu z końca września pojawia się reakcja popytowa i próba odbicia po okresie kilku spadkowych sesji. Patrząc na układ ostatnich dołków, możliwe że właśnie nadchodzi czas na kolejne wyżej położone ekstremum.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURNZD – rysuje RGR i opuszcza kanał wzrostowy
Następny artykułPoranek z rynkami LIVE – 15 grudnia [NAGRANIE]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here