CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

Interesujesz się technikami Price Action? Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Price Action Day” – Warszawa 21 października.

CAD/JPY – po poniedziałkowym silnym wybiciu poziomu wcześniejszych szczytów, dzisiaj ruch ten był kontynuowany jednak już przy niższej zmienności. Mimo wszystko cena wychodzi na nowe, tygodniowe maksima. Patrząc właśnie na wykres tygodniowy, widać silną popytową presję. Wydaje się, że łapanie korekt na niższych interwałach może być dobrym pomysłem. Celem z wykresu W1 powinny być okolice przynajmniej 93,00.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/JPY – zgodnie z oczekiwaniami w pierwszych dwóch sesjach tygodnia doszło do silnego odbicia od dokładnie respektowanej linii trendu. Już wczoraj popołudniu oraz przez cały dzisiejszy dzień doszło do konsolidacji. Może ona przynieść odreagowanie silnych wzrostów. Potencjalny scenariusz to więc wybicie w dół, a następnie powrót w kierunku wzrostów. Wybicie wtorkowego maksimum powinno z kolei potwierdzać wzrostową tendencję.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Wall Street z rekordem
Następny artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na ropie WTI
lukasz nowacki
Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here