Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/GBP – popołudnie przyniosło dzisiaj reakcję podaży i ponownie w krótkim odstępie czasu pojawia się świeca dzienna z dłuższym górnym cieniem. Po fali wzrostów znajdujemy się przy oporze okolic 0,8730 opartym o wcześniejsze wierzchołki. Wielbiciele narzędzi Fibonacciego z pewnością zauważą, że obecne wzrosty osiągają niemal 50% wcześniejszych spadków. Na niższych interwałach pojawia się szansa na utworzenie formacji podwójnego dna. Podsumowując, nie ma silnego sygnału do spadków, aczkolwiek warto mieć wykres na oku w najbliższym czasie.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

AUD/NZD – para notuje serię kilkunastu dni wzrostowych. Po przełamaniu linii trendu, ostatnio doszło do wybicia dwóch lokalnych wierzchołków. Po niewielkiej korekcie cena testuje wsparcie okolic 1,05. Tu drugi dzień z rzędu pojawia się świeca z dłuższym dolnym cieniem. Obraz techniczny wskazuje więc na prawdopodobną kontynuację wzrostów.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBarclays gotowy na sezon wyników?
Następny artykułPolski rating: Moody’s i Fitch utrzymały stabilne noty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here