CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – amerykańska waluta doznała dzisiaj osłabienia na skutek danych o inflacji ale także za sprawą polityki czyli odwołania Sekretarza Stanu Rexa Tillersona. Mimo słabego dnia, po godzinie 15 pojawiła się mocna reakcja popytu. W tym czasie przemówienie wygłaszał szef kanadyjskiego Banku Centralnego. Mimo słabości USD, na wykresie mamy próbę zakończenia korekty. To najlepiej oddaje fakt istnienia przewagi po stronie kupujących. Wydaje się, że jeszcze w tym tygodniu może być atakowany dotychczasowy szczyt trendu wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/JPY – w godzinach popołudniowych strona podażowa zareagowała na czytelny poziom oporu jakim jest dołek z końca listopada. Potencjalnie jest to miejsce na powrót do trendu spadkowego. Do oceniania świecy dziennej warto jednak poczekać trochę dłużej, pamiętając że przed północą przemawiać będzie wiceprezes Banku Australii, a nad ranem czekają nas jeszcze ważniejsze dane z Chin, a także japoński protokół z posiedzenia tamtejszego Banku Centralnego.

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – najwięksi tracą, NEM zyskuje 16%
Następny artykułEthereum konsoliduje w rejonie 700 dolarów.
lukasz nowacki
Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here