Alfa Forex

Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – amerykańska waluta doznała dzisiaj osłabienia na skutek danych o inflacji ale także za sprawą polityki czyli odwołania Sekretarza Stanu Rexa Tillersona. Mimo słabego dnia, po godzinie 15 pojawiła się mocna reakcja popytu. W tym czasie przemówienie wygłaszał szef kanadyjskiego Banku Centralnego. Mimo słabości USD, na wykresie mamy próbę zakończenia korekty. To najlepiej oddaje fakt istnienia przewagi po stronie kupujących. Wydaje się, że jeszcze w tym tygodniu może być atakowany dotychczasowy szczyt trendu wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/JPY – w godzinach popołudniowych strona podażowa zareagowała na czytelny poziom oporu jakim jest dołek z końca listopada. Potencjalnie jest to miejsce na powrót do trendu spadkowego. Do oceniania świecy dziennej warto jednak poczekać trochę dłużej, pamiętając że przed północą przemawiać będzie wiceprezes Banku Australii, a nad ranem czekają nas jeszcze ważniejsze dane z Chin, a także japoński protokół z posiedzenia tamtejszego Banku Centralnego.

Dobranoc.

STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here