Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/USD – ostatnia sesja tygodnia przyniosła tzw. realizację zysków na niektórych rynkach. Podobny efekt można zauważyć na wykresie dziennym, gdzie w drugiej części dnia doszło do wyraźnego cofnięcia i na wykresie D1 tworzy się dłuższy górny cień. W podobny sposób kończyły się dwie poprzednie korekty. Podobieństw jest zresztą więcej, choćby porównywalne zasięgi wszystkich ruchów wzrostowych. Wydaje się więc, że podażowy pin bar w tym rejonie może oznaczać kolejne zejście na niższe poziomy.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

USD/CHF – udanie tydzień kończy strona popytowa, która odrobiła straty z końca ubiegłego oraz początku obecnego tygodnia. W efekcie mamy cofnięcie do najbliższego wsparcia i dynamiczne odbicie. Mimo, że nie udało się wyjść na nowe maksima trendu wzrostowego, wydaje się, że taki atak będzie w zasięgu strony popytowej w najbliższych dniach.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here