Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

CAD/JPY – para od połowy września porusza się w spadkowym układzie. Po odbiciu z początku grudnia, cena znowu zaczęła spadać. Nieźle respektowana jest linia tego trendu i wydaje się, że kurs mimo niewielkiej dynamiki, powinien nadal kierować się w stronę ostatniego dołka.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/JPY – para zanotowała dzisiaj kolejną wzrostową sesji cena coraz bardziej zbliża się do wierzchołka z początku grudnia. Jego wybicie zmienia układ ekstremów na wzrostowy. Taki zwrot wpisuje się dobrze w analizę tygodniową, na której widać, że kurs od połowy ubiegłego roku pnie się do góry, a ostatnie spadki testują dolną krawędź kanału wzrostowego. Wydaje się więc, że możliwe są wzrosty, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak stawiać zlecenia realizacji zysków? – Tradeciety
Następny artykułIOTA – opis kryptowaluty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here