CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

GBP/CHF – do grona triumfatorów piątkowej sesji należy zaliczyć przede wszystkim waluty europejskie. Funt silnie zyskiwał, także do szwajcarskiej waluty. Na wykresie D1 widoczne jest niemal całkowite odrobienie strat z wtorku. Wydaje się, że poprawienie tamtego maksimum powinno wywołać silny ruch w górę. Taką sytuację opisałem 8 stycznia. Mimo gwałtownego cofnięcia, kurs nie spadł jednak poniżej poziom dołka z początku roku. Nadal więc możliwa jest powtórka z historii czyli bardzo dynamiczne odbicie w górę w ramach kanału wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/AUD – silne odbicie na europejskiej walucie przynosi długo oczekiwany sygnał kupna także na crossie z dość silnym dolarem australijskim. Wybicie górą z klina zniżkującego i silne odbicie w czytelnej strefie wsparcia dają sygnał do zakończenie długotrwałej korekty. Bardzo mocny trend wzrostowy ma swój początek pod koniec lutego ubiegłego roku. Sądząc po jego dynamice, obecnie popyt powinien mieć otwartą przestrzeń co najmniej do maksimum trendu czyli okolic 1,5760. Szerzej analizowałem parę 9 stycznia.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here