Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – po kilkunastu spadkowych sesjach, dzisiaj cena dotarła do ważnego miejsca jakim jest strefa wsparcia okolic 1,0308, oparta m.in. o poziom poprzedniego dołka. Godziny popołudniowe przyniosły dość silną reakcję popytu, co ma wpływ na dłuższy dolny cień świecy dziennej. Wydaje się, że do kanału wzrostowego nie powinno się już przykładać zbyt dużej wagi, a cena przeszła obecnie w ruch boczny. Pojawia się więc szansa na odreagowanie ostatnich spadków i odbicie od wsparcia w górę.

1

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

EUR/JPY – większość par z Jenem kierowała się w południową stronę w ostatnim czasie, obecnie także odporny na spadki EUR/JPY zaczyna się osuwać, wyraźnie odbijając po długim okresie konsolidacji od czytelnego oporu. Dzisiaj zostało naruszone wczorajsze minimum. Wydaje się, że dalsze spadki powinny mieć już większą dynamikę.

2

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – AUDUSD, USDJPY
Następny artykułAnaliza na zamówienie. Monnari [MON]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here