Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – piątek okazał się jedyną wzrostową sesją kończącego się tygodnia. Spore odbicie z godzin popołudniowych ma miejsce przy ważnym i respektowanym od dłuższego czasu wsparciu, łączącym m.in. trzy ostatnie wierzchołki. Odbicie w tym rejonie daje pewne szanse na utrzymanie tendencji wzrostowej z jaką mamy do czynienia od końca ubiegłego roku.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

Złoto – dzisiejsza sesja przyniosła kontynuację wczorajszych wzrostów, choć pod wieczór doszło do spadków, które nieco osłabiają obraz odbicia na wykresie dziennym. Na tym interwale widać, że znajdujemy się w nieco preferowanym do odbicia miejscu. Mowa o dolnej krawędzi kanału wzrostowego oraz linii łączącej dwa poprzednie dołki. Na razie mamy zaczątki potencjalnego odbicia w górę, które nie wygląda imponująco. Mimo wszystko tydzień kończymy na lekkim plusie i jest to pierwszy taki okres po trzech spadkowych świecach W1 z rzędu.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUDCHF z szansą na ponowne spadki
Następny artykułNordea Bank AB – ponowny atak na styczniowe maksima
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here