CMC Markets

Witam na nocnej zmianie.

EUR/AUD – dzisiejsza sesja przyniosła delikatne zejście poniżej dołka z początku kwietnia. Takie zachowanie kursu potwierdza trwający okres korekty spadkowej. Patrząc na ponad roczną linię trendu, wydaje się, że strona podażowa ma sporo miejsce, choćby do okolic linii trendu. Kluczowe wsparcie mamy przy 1,5650, które także pokrywa się z linią trendu.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – wykres tygodniowy pokazuje jak silna jest dynamika obecnej zwyżki, a także jak nisko znajduje się kurs względem poprzednich lat. Para ta zdaje się być jedną z ciekawszych do gry, gdyż Funt przechodzi bardzo silny okres, natomiast Frank należy w ostatnim czasie do słabszych walut. Efektem jest bardzo stabilny trend wzrostowy.

Dobranoc.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBarclays: Bitcoin prawdopodobnie nigdy nie osiągnie kolejnego rekordu cenowego
Następny artykułSilny wystrzał popytowy na bitcoinie
lukasz nowacki
Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here