Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/CAD – wtorek był kolejną sesją, na której świetnie radziła sobie amerykańska waluta. Patrząc od strony czysto technicznej, popyt przygotowuje się do wyjścia górą z obecnej konsolidacji. Nieco szersza tendencja, licząc od września, sugerowałaby właśnie taki kierunek. Należy jednak pamiętać o jutrzejszym posiedzeniu FOMC. To wydarzenie może nieco wstrząsnąć rynkami. Jeżeli nie dojdzie jednak do większych zaskoczeń, opór powinien zostać przełamany, co stworzy potencjalne okazje transakcyjne.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

USD/CHF – po ponad 2 dniach korekty, dzisiaj strona popytowa powalczyła o wyhamowanie spadków. Pojawia się więc pierwsza reakcja sugerująca, że może to być zaledwie krótkotrwały i płytka korekta, której maksimum dość szybko zostanie wybite. Jak widać, korekta spadkowa miała zbliżony zasięg do poprzedniej. Jeżeli więc cena znowu zacznie rosnąć, celem numer jeden będą maksima z przełomu października i listopada.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin po 20000 dolarów jeszcze w grudniu?
Następny artykułPoranek z rynkami LIVE – 13 grudnia [NAGRANIE]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here