Naga Markets
Witam na nocnej zmianie.

Interesujesz się technikami Price Action? Zapraszamy na bezpłatne seminarium “Price Action Day” – Warszawa 21 października.

GBP/CHF – pierwsza sesja nowego tygodnia przyniosła silne wzrosty i wybicie góra z wąskiej konsolidacji z ubiegłego tygodnia. Wydaje się, że ruch wzrostowy powinien być kontynuowany. Szwajcarska waluta słabnie w ostatnim czasie, a dotychczasowe wzrosty nie mają wielkiej skali na tle historycznym. Możliwe więc, że korekcyjne cofnięcie w stronę ubiegło tygodniowych maksimów może przynieść ciekawą okazję do przyłączenia się do trendu wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/JPY – dzisiaj, od samego rana przeważała strona kupujących. Było to dość zaskakujące, gdyż w ostatnich dniach notowaliśmy spadki. Dotychczas jest to więc najsilniejsza sesja w bieżącym miesiącu. Patrząc na szerszy kontekst, obecna wąska konsolidacja ma miejsce przy doskonale respektowanej linii trendu wzrostowego. Pojawia się szansa na ruch wzrostowy, tym bardziej, że mamy za sobą spadki trwające od końca lipca. SL umiejscowiony pod ostatnimi minimami wydaje się także nie najgorszym pomysłem.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKlin na Agorze [AGO], sygnał kupna na Action [ACT]
Następny artykułOpcje dla początkujących. Ciąg dalszy załamania hiperboli na EUR/GBP
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here