Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/USD – ostatnia sesja tygodnia potwierdziła działalność popytu w rejonie poziomu 1,17. W dwóch poprzednich dniach dochodziło do naruszania tego wsparcia, jednak za każdym razem udawało się je wybronić. Popołudnie przyniosło spore wzrosty, które raczej przechylają szalę zwycięstwa na stronę kupujących, a przynajmniej sprawiają, że minimum wyznaczone podczas środowej sesji ma spore znaczenie. Trzeci raz z rzędu korekta osiągnęła podobny zasięg, choć tym razem był on nieco naruszany cieniami świec. Wykres tygodniowy tworzy pozytywną świecę, której minimum dotyka szczytu z sierpnia 2015 roku. Obraz techniczny jest więc pozytywny, a kurs powinien zmierzać w stronę ostatniego wierzchołka.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

GBP/NZD – kurs dotarł dzisiaj do czytelnej i wielokrotnie respektowanej strefy oporu. Od połowy czerwca jest tu dość ciasno, cena porusza się bokiem w wąskim zakresie. Ostatnio silnie traciła nowozelandzka waluta, na której dzisiaj pojawiło się jednak odreagowanie. Możliwe, że potrwa ono kilka dni, co otwiera szansę dla spadków na crossie z Funtem. Jeżeli na zakończeniu dnia pojawi się podażowy pin bar, w tych okolicznościach będzie można go traktować jako sygnał do krótkoterminowych spadków.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here