Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – piątkowa sesja przyniosła trzeci wzrostowy dzień z rzędu, dzięki czemu odrobione zostały straty z początku tygodnia. Na wykresie tygodniowym rysuje się piękny, popytowy pin bar, a na D1 mamy widoczne gołym okiem odbicie od czytelnej strefy wsparcia. Sądząc po zasięgach poprzednich odbić od tego poziomu, a nawet swingów z ostatnich miesięcy ubiegłego roku, kiedy mieliśmy konsolidację, możemy spodziewać się kontynuacji obecnego ruchu w najbliższym czasie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/NZD – umocnienie, choćby korekcyjne Euro, można rozegrać także na crossie z walutą Nowej Zelandii. Należy ona do słabszych w ostatnim czasie, wyraźnie osłabiła się po wczorajszej konferencji Banku Centralnego Nowej Zelandii. Wydaje się, że to osłabienie powinno potrwać, co w parze z wyprzedanym Euro może przynieść kontynuację ruchu w górę. Na wykresie D1 mamy względnie respektowany kanał wzrostowy. W krótkim terminie można oczekiwać co najmniej testu górnej krawędzi kanału.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPiątkowy przegląd rynków – EURUSD, USDPLN
Następny artykułTydzień na rynkach oczami Global BD Trading 7-11.05.2018
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here