Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – piątkowa sesja przyniosła trzeci wzrostowy dzień z rzędu, dzięki czemu odrobione zostały straty z początku tygodnia. Na wykresie tygodniowym rysuje się piękny, popytowy pin bar, a na D1 mamy widoczne gołym okiem odbicie od czytelnej strefy wsparcia. Sądząc po zasięgach poprzednich odbić od tego poziomu, a nawet swingów z ostatnich miesięcy ubiegłego roku, kiedy mieliśmy konsolidację, możemy spodziewać się kontynuacji obecnego ruchu w najbliższym czasie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/NZD – umocnienie, choćby korekcyjne Euro, można rozegrać także na crossie z walutą Nowej Zelandii. Należy ona do słabszych w ostatnim czasie, wyraźnie osłabiła się po wczorajszej konferencji Banku Centralnego Nowej Zelandii. Wydaje się, że to osłabienie powinno potrwać, co w parze z wyprzedanym Euro może przynieść kontynuację ruchu w górę. Na wykresie D1 mamy względnie respektowany kanał wzrostowy. W krótkim terminie można oczekiwać co najmniej testu górnej krawędzi kanału.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here