TMS


Witam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – notowania tej pary walutowej osuwają się na coraz niższe rejony od końca października ubiegłego roku. Jak techniczną ciekawostkę można potraktować sytuację na wykresie tygodniowym, gdzie cena wkracza właśnie w rejon linii, która łączy kluczowe dołki na przestrzeni ostatnich 4 lat. Wydaje się, że jeśli nie mocniejsze odbicie, to choćby ruch korekcyjny może pojawić się w najbliższym czasie.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

CHF/JPY – po 6 wzrostowych sesjach z rzędu, dzisiaj pojawiała się mocniejsza reakcja strony sprzedających. Warto zauważyć, że zwyżka nie miała dużej dynamiki, co może oznaczać, że była tylko korektą w trendzie spadkowym. Co ciekawe, miała podobny zasięg do poprzedniej korekty. Niewiele zabrakło, żeby korekta sięgnęła dołków z drugiej połowy ubiegłego roku, co oznaczałoby pełny re-test oporu w okolicach 112,50. Mimo wszystko, silniejsza reakcja podażowa w omawianych rejonach, może oznaczać zakończenie korekty i powrót do spadków.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here