Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

NZD/USD – nowy tydzień rozpoczął się od umocnienia nowozelandzkiej waluty. Wszystko za sprawą utrzymania dotychczasowej stopy procentowej w tym kraju, przez nowego przewodniczącego RBNZ. Możliwe, że decyzja ta jak i osoba nowego szefa przyczynią się do podtrzymania dzisiejszego umocnienia, tym bardziej, że waluta Nowej Zelandii ma za sobą okres sporej deprecjacji. Na wykresie D1 widać próbę zainicjowania impulsu wzrostowego na wsparciu jakim jest poziom poprzedniego dołka z połowy maja.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/GBP – silne umocnienie Funta w ostatnim czasie to efekt informacji dotyczących negocjacji ws. Brexitu. Wydaje się, że sporo z tych danych jest w już w cenie, stąd też Funt od kilku dni przestał się umacniać. Na crossie z Euro widać dramatyczną obronę wsparcia przy 0,8740. Patrząc na poprzednie swingi powstałe przy wsparciu, wydaje się, że i teraz na co najmniej kilka dni podaż zostanie odsunięta od wsparcia.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here