Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

EUR/AUD – piątek okazał się trzecią, mocną sesją wzrostową. Mamy więc za sobą dwa tygodnie nieprzerwanych wzrostów. Cena przebiła ważny opór wyznaczony na podstawie całej serii wcześniejszych dołków. Wydaje się, że mamy otwartą przestrzeń przynajmniej do 1,4280, a być może nawet do górnej krawędzi kanału spadkowego.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

USD/JPY – od samego otwarcia dnia trwały stabilne wzrosty, które zostały całkowicie zanegowane popołudniu. Pin bar na wykresie dziennym w lokalnej strefie oporu może zwiastować krótkoterminowe spadki. W dłuższym okresie widoczna jest słabość japońskiej waluty, co może zwiastować wybicie oporu. Byłoby to równoznaczne z aktywacją formacji podwójnego dna, która kończyłaby korektę trwającą od połowy grudnia.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKNF dyskutuje na temat rozwoju polskiej branży FinTech
Następny artykułCzłowiek vs. Rynek: 10 marca +3,35%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here