Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/AUD – dzisiejsza sesja była niezwykle spokojna o dość ograniczonej zmienności. Warto jednak wrócić do tego co działo się w piątek czyli silnych spadków. Powstała wtedy formacja objęcia bessy czyli mocno spadkowy sygnał, tym bardziej, że mający miejsce tuż po domknięciu luki z początku czerwca. W tym rejonie przebiega zresztą opór sięgający ubiegłego roku. Podobna formacja pojawiła się ostatnio 2 czerwca i doprowadziła do sporych spadków. Możliwe, że i teraz dojdzie do załamanie ostatnich kilkunastu wzrostowych dni, tym bardziej, że nie odznaczyły się one większą dynamiką.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

Złoto – otwarcie nowego tygodnia od spadków zwiastowało kontynuację dotychczasowej tendencji. Dość szybko popyt podjął jednak walkę i zwłaszcza w godzinach popołudniowych był w stanie utrzymać się na nieco wyższych poziomach. Dzień może zakończyć się świecą z długim dolnym cieniem, sugerującą na razie tylko podjęcie walki o obronę wsparcia jakie wyznacza poprzedni dołek. Jeżeli rozwinie się tu kilkudniowy ruch wzrostowy, w pierwszej kolejności należy go traktować jako korektę ostatnich spadków.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here