Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

USD/CAD – wtorkowa sesja przyniosła dalsze osłabienie amerykańskiej waluty, spowodowane głównie czynnikami politycznymi. Jedną z silniejszych reakcji obserwowaliśmy na parze z dolarem kanadyjskim. Tu silne spadki mają miejsce już drugi dzień. Patrząc na wykres, wydaje się, że cena może dotrzeć do dolnej krawędzi kanału wzrostowego, gdyż po drodze nie ma znaczącego wsparcia. Jutro kluczowy dzień, gdyż wieczorem poznamy protokoły FOMC, a także odczyt amerykańskiej inflacji.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/NZD – w ostatnim czasie wcześniejsze osłabienie odreagowują waluty Australii i Nowej Zelandii. Ciekawie wygląda wykres EUR/NZD, gdzie po bardzo powolnym okresie od początku roku, ostatnio cena przyspieszyła. Zauważyć można wybicie dołem z formacji klina, co sugerowałoby dalsze spadki. Najbliższe wsparcie mamy przy tegorocznych minimach.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here