Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EURUSD – wzrost po payrollsach szybko został zniesiony, a cena wróciła do strefy oporu pod 1.1910. Długi cień świecy na wykresie 4-godzinny wskazuje na to, że niedźwiedzie wcale nie mają zamiaru tak łatwo odpuścić.

Istnieje zatem potencjał do ponownego testu wsparcia w okolicach 1.1823. Jak widać na poniższym wykresie, zbiega się ono także z linią trendu wzrostowego biegnącą od minimów z 17-go kwietnia.

Jeśli na konfluencji wsparcia dojdzie do odbicia, cena nadal uwięziona będzie pod 1.1910. Z kolei przełamanie tych poziomów otwierałoby drogę spadkom w kierunku 1.1688.

Sprawdź możliwości xStation 5 – platformy online XTB, na której Trailing Stop działa nawet po jej wyłączeniu.

USDJPY – na tej parze jak widać przełamana została linia trendu spadkowego oraz opór horyzontalny blisko 109.80. Przełamany opór przetestowany został już jako nowe wsparcie czego rezultatem jest formacja pin bar powstała na wykresie 4-godzinnym.

O ile minima pin bara nie zostaną skutecznie przełamane, spodziewany jest ruch wzrostowy, gdzie najbliższym celem będzie opór przy 110.98. Jednak, by kurs mógł tam dotrzeć, musi jeszcze pokonać maksima ustanowione w dniu wczorajszym.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here