Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – od kilku dni trwa remis między popytem a podażą. Z jednej strony warto pamiętać o tym gdzie się znajdujemy. Mowa o wsparciu widocznym na wykresie tygodniowym, opartym o dołek z początku maja ubiegłego roku. W tym rejonie mogłoby dojść do nieco większej korekty. Z drugiej strony warto także pamiętać, że podobny kształt miały wcześniejsze korekty. Wydaje się więc, że wybicie z zakresu ostatnich dni może wskazać dalszy kierunek.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

GBP/AUD – dzisiaj mieliśmy kolejny dzień wzrostów, choć nie mają one jak na razie powalającej dynamiki. Szerszy trend jest spadkowy, a dość powolne zbliżanie się ceny do oporu jaki wyznacza min poprzedni dołek, można odczytywać jako szansę przyłączenia się do trendu. Warto obserwować wykres w najbliższych dniach, gdyż poprzednie dwa impulsy przyniosły bardzo dynamiczne spadki.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje dla początkujących. Potencjalny sygnał kupna na EUR/JPY
Następny artykułStrategia ISR – założenia inwestowania pod prąd
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here