Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/JPY – środa upłynęła na tej parze pod znakiem wzrostów i dopiero późnym popołudniem cena zaczęła się cofać. Wydaje się, że kształt dzisiejszej świecy może mieć duże znaczenie. Technika wskazuje bowiem na niedawne wybicie linii korekty i jej re-test. Taki układ preferowałby zainicjowanie odbicia właśnie teraz. Wybicie wierzchołka z 27 stycznia powinno otworzyć drogę na ostatni szczyt z połowy grudnia.

Sprawdź możliwości xStation 5 i wypróbuj najnowsze narzędzia w swoim handlu!

Srebro – wczoraj dokonało się ważne wybicie linii poprowadzonej po ostatnich szczytach, a także górnej krawędzi kanału spadkowego. Wydaje się, że znacznie ważniejsze jest jednak wybicie kluczowej, dobrze respektowanej strefy oporu. Technika wskazuje, że po niewielkiej korekcie cena może kontynuować wzrosty rozpoczęte pod koniec grudnia.

Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBez zaskoczenia na wykresach. FOMC utrzymuje stopy bez zmian.
Następny artykułRozgrzewka przed TJS Fight #21. Rozmowa z Łukaszem Zembikiem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here