Naga MarketsJuż za tydzień, w dniach 1-2 października odbędzie się kolejna, druga już edycja BlockchainTech Congress. To okazja do spotkania się z przedstawicielami świata biznesu, administracji i branży blockchain i przedyskutowania najważniejszych kwestii związanych z wykorzystaniem i adaptacją kryptowalut w naszym codziennym życiu. 


Redakcja Comparic gościła na pierwszej edycji w trakcie której nasi redaktorzy brali udział w dwóch panelach jednocześnie i odbywając dziesiątki rozmów z osobami związanymi ze światem kryptowalut.

Od realnych zastosowań łańcucha bloków do prognoz jego wykorzystania w kolejnych latach – to wszystko poznaliśmy na pierwszej edycji BlockchainTech Congress. A dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Jesteśmy pierwszym tak wielkim kongresem poświęconym technologii blockchain w tej części Europy. Nad programem kongresu pracują tak wybitne postaci ze świata nowych technologii jak prezes zarządu MC2 Solutions Anna Streżyńska, CCO Billon Jacek Figuła, dr Mariusz Cholewa kierujący działaniami BIK, wiceprezes Tauron S.A Jarosław Broda czy zasiadający w zarządzie Microsoft Polska, Paweł Jakubik. Podczas pierwszej edycji kongresu wiedzą dzieliły się najważniejsze osoby związane z blockchain. Były to m. in. Andrzej Rygulski, COO oraz współtwórca Golem, Haydn Jones, założyciel i dyrektor Blockchain Hub, dr Krzysztof Korus, radca prawny oraz partner dLK Legal czy Mike Gault CEO Guardtime.

Taniej z Comparic.pl! 

Rejestrując się na BlockchainTech Congress nie zapomnij wpisać kodu zniżkowego COMPARIC20, który obniży cenę biletu o 20%!  Oferta ważna do dnia 1 października br., Nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy przedstawicieli biznesu.

ZAPISZ SIĘ

Swoją obecność podczas II BlockchainTech Congress potwierdzili już:

  • Dave Ebbitt, Head of health informatics, Medicalchain
  • Marius Jurgilas, Członek Zarządu, Banku Litwy
  • Manuel Machado, Member of the EU Blockchain Observatory & Forum,Global Head of Blockchain Solutions at Worldline
  • Jakub Mościcki, Prezes Zarządu, Crypto Security Fund
  • prof. Krzysztof Piech, CEO of Polish Blockchain Technology Acclerator
  • Grzegorz Pawlicki, Dyrektor Biura Innowacji i Doświadczeń Klienta, PKO Bank Polski

Wszelkie informacje na temat II BlockchainTech Congress można znaleźć za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: www.blockchaintechcongress.pl oraz profili społecznościowych na portalach Facebook,  Twitter oraz LinkedIn.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here