Naga Marketssmartfon sirin labsFirma Sirin Labs już wcześniej ogłaszała, że ich smartfon Finney ujrzy światło dzienne w listopadzie. Ostatnie doniesienia z obozu firmy potwierdziły te informacje. Wczoraj subskrybenci listy mailingowej projektu otrzymali powiadomienie o tym, że urządzenie będzie miało swoja premierę rynkową 28 listopada.


W mailu czytamy:

Z przyjemnością ogłaszamy, że FINNEY będzie dostępny do zakupu za pośrednictwem Amazon!

Najlepszy smartfon blockchain będzie dostępny na rynkach USA, Kanady, Meksyku, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i Japonii.

Rynki Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i Niemiec będą również służyć jako centra dystrybucyjne dla całej Unii Europejskiej.”

To nie koniec newsów. Firma przypomina o możliwych na dziś formach płatności za urządzenie:

“Niedawno ogłosiliśmy, że będziecie w stanie zapłacić za FINNEY za pomocą BTC, ETH i fiatów, a także za SRN.

SRN zawsze będzie akceptowaną i domyślną walutą, ponieważ token napędza nasz ekosystem i utrzymuje go w dobrym stanie.”

Dodatkowe informacje mają zostać ogłoszone za pośrednictwem kanału YouTube 28 października.

Finney

Firma wypuszcza smartfon, który będzie oparty na zmodyfikowanym Androidzie o nazwie ShieldOS. Będzie on umożliwiał też obsługę niezależnego łańcucha bloków na bazie technologii Tangle fundacji IOTA. Finney będzie zarazem fizycznym portfelem na kryptowaluty.

Sirin Labs zasłynęło już wcześniej stworzeniem smartfonu Solarin, wycenianego na 14 tys. dolarów, i słynącego ze spełnienia wszelkich norm bezpieczeństwa. Nazwa najnowszego urządzenia nawiązuje do nazwiska zmarłego w 2014 roku Harolda Thomasa Finneya – programisty, który był zaangażowany w rozwój bitcoina.

Własny sklep DApp

Urządzenia Finney “stworzą niezależną sieć blockchain” za pomocą rozproszonej księgi. Częścią projektu będzie sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS). Dzięki współpracy z Bancor będzie możliwe płynne konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Rozwiązanie to może być kluczem do sukcesu projektu. Gdy chcesz zapłacić za usługę danej zdecentralizowanej aplikacji, musisz mieć wystarczającą liczbę danych tokenów w swoim portfelu. Dzięki partnerstwu z Cardano w sklepie Sirin Labs będzie szansa dokonać zakupu za pomocą np. ADA, ponieważ portfel automatycznie wymieni ADA na SRN.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Specyfikacja Finney:

  • 6-calowy ekran o formacie 18:9, który ma cechować się zagęszczeniem pikseli na poziomie 402 PPI (rozdzielczość FullHD+);
  • układ Qualcomm Snapdragon 845;
  • 6 GB pamięci RAM;
  • 128 GB pamięci wbudowanej;
  • aparat główny 12 Mpix z optyką f/1,8;
  • aparat przedni 8 Mpix z optyką f/2,2 (kąt widzenia 85 stopni);
  • baterię o pojemności 3000 mAh
  • Cena – 1000 dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here