Naga Markets


Wygląda na to, że nie ma limitów w wykorzystaniu technologii blockchain i kryptowalut w różnych branżach na światowym rynku. Powstał trend tworzenia nowych modeli biznesowych. Wdrożenie rozwiązań opartych na blockchain w lotnictwie oraz innych powiązanych branżach może pomóc skalowaniu obecnej infrastruktury, wspomóc PKB, dać podróżnym dostęp do luksusowych doświadczeń oraz poprawić bezpieczeństwo.

Careca Akarue – założyciel Blockchain Consulting Ltd. oraz CEO/założyciel EuruFly – przedyskutował te aspekty podczas wywiadu z Blockchain Focus. Oznajmił, że EuruFly jest kompleksowym rozwiązaniem lotniczym niezbędnym dla rynku. Wsparty przez badania dotyczące zautomatyzowanej floty, technologii rozporoszonych rejestrów, a także ogólnych perspektyw rynku, może stworzyć zupełnie nowy ekosystem. Oto wywiad udostępniony dzięki uprzejmości BeFocus.

 1. Jak projekt EuruFly wpłynie na rynek krypto?

Dostarcza on finansowej dźwigni istniejącej globalnej infrastrukturze poprzez stworzenie trwałych i zbywalnych aktywów. EuruFly wpłynie również na gospodarkę współdzielenia, która zasila rynek kryptowalut oraz inne powiązane rynki. Jeśli spóźniłeś się na szał kryptowalutowy, tutaj masz kolejną okazję.

 1. Jakie jest wykorzystanie blockchain w Twoim projekcie?

Tworzymy zupełnie nowy ekosystem, w którym rynek lotnictwa może się przetransformować w bardziej rozproszoną platformę lepiej dostosowaną do zglobalizowanej gospodarki przyszłości. Wykorzystując naszą platformę, klienci i przewoźnicy mogą się połączyć tanio, szybko i z większą korzyścią niż to ma miejsce obecnie z infrastrukturą opartą na bazach danych.

Dzięki naszej integracji z Ethereum, możemy z powodzeniem stworzyć zupełnie nowy rynek, z wykorzystywanym przez EuruFly FPP jako jedynym rodzajem punktów lojalnościowych, które można łatwo audytować, śledzić oraz wymieniać na rynkach finansowych. Dzięki Civic, tworzymy składającą się z wielu łańcuchów architekturę, gdzie nasz system może łatwiej, szybciej i z większą skutecznością dokonywać weryfikacji bez poświęcania szybkości czy globalnego zasięgu wymaganego przez klientów.

Rdzeń platformy EuruFly został zbudowany z wykorzystaniem Hyper Ledger Fabric, jest to blockchain oparty o kontrakty smart, który gwarantuje porozumienie między dwoma stronami. Inaczej niż w przypadku innych projektów blockchainowych, EuruFly opracował metodę skalowania, która łączy różne rozwijające się technologie w celu stworzenia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia dla rynku lotniczego. Dzięki współpracy z naszymi partnerami korporacyjnymi, EuruFly jest rozwiązaniem jutra dostępnym już dziś.

 1. Jaką rolę mają inwestorzy venture capital w Twoim projekcie?

Zdobywanie funduszy jest jak paliwo, którego samolot potrzebuje, by osiągnąć cel. Kwestia venture capital jest nie do przecenienia, jako że jesteśmy obecnie w fazie zdobywania funduszy. Nasze drzwi są otwarte, rozmawiamy obecnie z kilkoma firmami VC, projekt przyciągnął również innych inwestorów.

 1. Jakie są główne cele Twojego projektu i jak zamierzasz je osiągnąć?

Do końca czwartego kwartału nasza platforma EuruFly uruchomi aplikacje dla urządzeń mobilnych (Android i iOS) oraz komputerów stacjonarnych. Pracuje nad tym nasz najlepszy zespół, który już od prawie roku stara się dopracować oferowane rozwiązanie.

 1. Wyjaśnij czynniki ryzyka związane z tym projektem.

Platforma EuruFly oferuje 4 główne funkcje: zaawansowaną ochronę danych osobowych, punkty lojalnościowe, rozproszoną logistykę oraz transparentne dane dotyczące lotów. Kombinacja tych funkcji pozwala dostarczyć kompleksowe rozwiązanie dla rynku lotniczego wraz z pełną ochroną łańcucha dostaw. Są też inne czynniki takie jak regulatorzy i rządy, które ingerują w przepisy, lecz nasz dział prawny jest pełen osób dbających o to, żeby nasz system był zabezpieczony.

 1. W jaki sposób token kryptowalutowy pomaga projektowi?

Wykorzystanie technologii blockchain pozwala na stworzenie Frequent Flyer Points (FPP), który ewoluuje w dynamiczny stokenizowany ekosystem zarówno dla pasażerów jak i przewoźników. Dla klientów EuruFly będzie w stanie dostarczyć token proof-of-travel, który w przeciwieństwie do dotychczasowych punktów lojalnościowych, będzie wymienny na inne tokeny lub gotówkę. Dla przewoźników EuruFly może zmniejszyć wydatki na administrację, księgowość oraz technologię za pomocą scentralizowanego systemu punktów. Wraz z kilkoma innymi funkcjami EuruFly, zarówno klienci, jak i przewoźnicy mogą stworzyć zupełnie nowy rynek w którym punkty są tworzone, dystrybuowane oraz handlowane.

 1. Czy masz już gotowy prototyp projektu?

Szczegółowe informacje na temat rozwoju projektu i produktów są dostępne na naszej mapie rozwoju.

 1. Kiedy tokeny pojawią się na giełdach krypto?

W trzecim/czwartym kwartale 2018 roku.

 1. Czy planujesz organizację przedsprzedaży lub prywatną sprzedaż dla wybranych inwestorów?

Tak, prywatne podmioty powinny zainwestować w EuruFly w pierwszej fazie zainteresowania.

 1. Jakie aspekty ICO powinny przyciągnąć inwestorów?

Punkty lojalnościowe staną się wymiennym aktywem, jest to swego rodzaju nowy rodzaj aktywów podobny do akcji i obligacji.

 1. Jak możesz zagwarantować dobry zwrot z inwestycji swoim inwestorom?

Mowa o branży, która na fali lotów turystycznych do 2026 ma osiągnąć wartość 6,1 bln USD. Nasz model biznesowy dostarcza wartość na tym rynku. Badania pokazują, że młodzi ludzie generują 180 mln USD przychodów rocznie, coraz więcej przy wykorzystaniu technologii mobilnych, nasza aplikacja będzie produktem idealnie trafiającym w gusta młodych. Mamy rozwiązanie dostosowane do potrzeb zarówno inteligentnych podróżnych, jak i prywatnych i komercyjnych przewoźników.

 1. Jak możesz zapewnić, że wartość tokena wzrośnie w przyszłości?

Czy widziałeś kiedyś puste lotnisko? Liczby nie kłamią! Sprawdź prospekty rozwoju rynku lotniczego. Wzrost ten jest głównie oparty na ekspansji turystyki w krajach rozwijających się, UNWTO spodziewa się wzrostu lotów turystów o 23 mln rocznie aż do 2030 roku. Co więcej, token EuruFly tworzy zupełnie nową gospodarkę wokół usług lotniczych. Dzięki tokenom EuruFly istnieje możliwość tworzenia modeli kapitalizacji związanej z lotami, gdzie powiązane podmioty mogą oferować noclegi, kredyty czy transport lądowy. Ekosystem EuruFly jest zaprojektowany do tworzenia ciągłej wartości.

 1. Jak zamierzasz zabezpieczyć się przed dewaluacją tokena?

Nasz zespół ma w kontrakcie zapisany zakaz sprzedaży tokenów zaraz po premierze, więc nagły spadek ceny po ICO nie będzie możliwy.

Zapraszamy do przeczytania drugiej części wywiadu!

Kontakt

Careca A. Akarue
Założyciel/CEO
Tel/Whats App +2348185507100,
Telegram: @eurufly
Instagram: https://www.instagram.com/eurufly/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/carecaakarue/
Facebook: https://web.facebook.com/eurufly7/
Email: ceo@eurufly.com
Url: www.eurufly.comCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here