Naga Marketsnapis blockchain ułożony z klockówMarek Parzyński jest Prezesem i współzalożycielem Kancelarii BC&Law. Od niedawna zasiada również w zarządzie Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii (IGBiNT). W rozmowie z Robertem Wojciechowskim, prezesem Izby, mówił o tym jakie szanse rozwoju ma sam blockchain oraz o potencjale tkwiącym w nowych technologiach.


Żaden kraj nie jest gotowy na wprowadzenie technologii blockchain?

Gość Comparic24.tv zainteresował się tymi zagadnieniami już bardzo dawno temu, kiedy tylko blockchain zaczął być popularny, czyli od końca 2009 roku. Według niego blockchain to rewolucja w bardzo wielu aspektach, na przykład finansowych. W trakcie rozwoju technologii blockchain odkryto, że jej zastosowań może być znacznie więcej. Jak się również okazuje, może to być również rewolucja w obszarze gospodarki, prawa a nawet stosunków społecznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tak więc jego zastosowanie jest dużo szersze, pomimo iż na samym początku za technologią blockchain stała idea wolności finansowej. Natomiast jak wygląda procedowanie w Polsce? Czy jeżeli mamy firmę, która się tokenizuje i zaczyna używać nowoczesnej technologii w różny sposób, to czy polski rynek jest przygotowany do implementacji blockchain?

Jest to tak rewolucyjna technologia, że tak naprawdę, żaden kraj nie jest do końca przygotowany na całkowite wprowadzenie technologii blockchain. Nie mniej jednak z całą pewnością nie należy tego lekceważyć, bo rozwiązania jakie oferuje ta koncepcja oraz możliwości za nią stojące są bardzo nowoczesne. Więcej dowiesz się oglądając cały materiał do czego gorąco zachęcamy!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here